O firmie

Firma LEARN BHP powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na szkolenia bhp w formule e-learning wśród Specjalistów BHP. Jesteśmy młodą rodzinną firmą, działamy od marca 2012 roku. 

Nasze biuro i sala szkoleniowa mieszczą się w Krakowie w centrum biurowym "FRONTON" przy ul. Kamiennej 21 na II piętrze. W czerwcu 2014 roku firma zmieniła nazwę na Learn BHP Łukasz Greger.

Nasz zespół składa się z osób pracujących w branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Sami jesteśmy bhp-owcami, a nasz produkt jest oparty na codziennej pracy. Dlatego jest pozbawiony błędów merytorycznych i na bieżąco aktualizowany. 

Stworzyliśmy gotowe narzędzie dla Specjalistów bhp, które kompleksowo wdrażamy każdemu klientowi.

Realizacja szkoleń bhp w tej formie znacznie ułatwia pracę bhp-owcom. 

Naszymi klientami są także firmy nie związane z branżą bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to głownie korporacje, firmy posiadające wiele oddziałów w Polsce, gdzie taka forma szkoleń ułatwia pracę Specjalistom bhp.

W naszej ofercie jest także kompleksowa obsługa firm pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy usługi w zakresie stałego nadzoru nad warunkami bhp w firmach. W ramach współpracy wypełniamy obowiązki wynikające z Rozporządzenia w sprawie służby bhp w zakładzie pracy.

Do naszych obowiązków należy także realizacja szkoleń wstępnych jak i okresowych metodą tradycyjną.

o-firmie.jpg